Головна » Зарубіжна література |
УРОК ВИРАЗНОГО ЧИТАННЯ.ЧИТАННЯ НАПАМ’ЯТЬ БАЙОК І. КРИЛОВА
Мета: працювати над виразним читанням віршів; учити інсценуватибайку,працювати в групі; розвивати в учнів акторські здібності;виховувати інтерес до театру.
Обладнання: збірка байок І. Крилова, костюми і декорації.
Весь світ — театр,
Й ми в ньому — лицедії.
В. ШекспірХід уроку
І. Мотивація навчальної діяльності
Бесіда
-Чи любите ви відвідувати театр?
-Які театри вашого міста вам відомі?
-Які вистави вам особливо запам’яталися? Чому?
-У чому перевага театру перед мистецтвом кіно, телебачення?
ІІ. Актуалізація опорних знань
1. Робота над епіграфом
-Як ви розумієте вислів В. Шекспіра? Хто такі лицедії? (Актори)
— Сьогодні ви випробуєте себе в ролі акторів. Ви підготували не тільки інсценування улюблених байок І. Крилова, а й підібрали костюми і створили елементи декорацій.
2. Інсценування байок І. Крилова («Ворона та Лисиця», «Мавпай окуляри», «Бабка й Мураха», «Зозуля й Півень», «Скринька» тощо)3. Оцінювання
4. Коментар учителя. Обговорення представлених інсценувань
ІІІ. Підбиття підсумків уроку
Слово вчителя
— Сьогодні на уроці ви змогли відчути себе справжніми акторами, інсценуючи відомі байки І. Крилова. Постарайтеся не забути їх: на вступних іспитахдо театральних інститутів абітурієнти, як правило, читають байки. Саме цейлітературний жанр дозволяє найбільш повно виявити й показати артистичніздібності вступників. І, звичайно, допомагає не забувати про недоліки людиниі суспільства, постійно прагнути до самовдосконалення.
IV.Домашнє завдання
Підготуватися до контрольної роботи № 2.
  |
Схожі презентації: